KASULIK TEADA- VAHESEIN, LIUGUKSED

 Aluminiumstudio valmistab alumiiniumprofilidest vaheseinu ja liuguksi.

Julgeme oma kogemustele tuginedes väita, et alumiiniumprofillidest valmistatud vaheseinad sobivad ideaalselt ruumide fragmenteerimiseks nii büroodes, kodudes, kui ka tööstus- ja kaubanduspindadel.

Pakume nii täisklaas kui ka alumiiniumraamides vaheseinu.

Täisklaasidest vaheseinad on alumiiniumprofiilidega raamistatud ainult horisontaalsetest külgedest, olles asendamatud olukorras, kus soovitakse säiltada fragmenteeritavates ruumides maksimaalne valguseküllus ning kognitiivne avarusetunnetus. Samas on täisklaasidest vaheseinad piisavalt helikindlad, et tagada akustiline diskreetsus. Täisklaasidest vaheseinte puhul saab avatäitena kasutada nii liug- kui ka  pöörduksi. Eksklusiivsuse lisamiseks on võimalik valida erinevas toonis klaase, kleepida klaasidele erinevaid kilesid või matistada klaase šablooni järgi.

Täisklaasvahseinte, -liuguste ja –voldikuste  valmistamisel kasutatakse 8 kuni 12 mm karastatud klaase. Täisklaasvaheseinte ja –liuguste valmistamisel kasutame Saksa päritolu firma Dorma kvaliteetseid furnituure. Dorma furnituuride valikuga saab tutvuda alljärgnevaid faile avades:

Dorma klaasvaheseinad (inglise ja saksa keeles)

Dorma lükandsüsteemid (inglise ja saksa keeles)

Alumiiniumraamides vaheseinad evivad üldjoontes kõiki eelnevalt täisklaas vaheseintele omistatud positiivseid omadusi ja võimalusi. Samas annavad alumiiniumraamid vaheseintele suurema helikindluse, alumiiniumraamides vaheseinad on klipsühenduste abil lihtsalt teisaldatavad/paigaldatavad (ka profaanile). Sisutäitena võib klaase asendada ka peeglitega, MDF,rotang, melamiinkattega jne. plaatidega.

Valmistame ka liuguksi nii avatäideteks kui ka garderoobide jne tarbeks. Liuguksi annab paigaldada nii ava ette kui ka ava sisse, samuti on võimalik paigaldada liuguksi ilma alumise juhtsiinita, avardades nii oluliselt meie poolt pakutavate liuguste kasutusvõimalusi.