FASSAADID, VARIKATUSED, TERRASSID

Valmistame ja paigaldame alumiiniumprofiilidest klaasfassaade, muuhulgas pakume ka klaasfassaade ka terrassidele, talveaedadele jne.

Osana fassaadist või terviklahendusena lisavad alumiiniumprofiilidest valmistatud klaasfassaadid hoone välisilmele eksklusiivsust, samas on kaasaegseid ehitustrende järgivad profiilitehnoloogiad orienteeritud energiasäästule, moodustades selliselt koosluse, mis annab argumenteeritult põhjuse fassaadimaterjali alternatiivina kaaluda just nimetatud materjalide kombinatsiooni.

Terrasside fassaadikonstruktsiooni materjalina evib alumiiniumi ja klaasi kombinatsioon hulganisti eeliseid alternatiivsete valikute ees. Lisaks alumiiniumi kvalitatiivsetele karakteristikutele nagu maksimaalne korrosiooni- ja ilmastikukindlus, suurepärane vastupanuvõime UV-kiirgusele ning immuunsus putuka- või seenkahjustuste suhtes jne, võimaldab alumiinium valmistada avanemisviisilt erinevaid, raamides või raamideta klaasistusega, laia värvigammaga, hästi vastupidavaid fassaadikonstruktsioone, andes selliselt suurema valikuvabaduse terrasside projekteerimisel ning välisilme disainimisel. Välisilme disainimisvõimalusi avardab ka võimalus kasutada erinevas toonis või matistusega klaase ning värvida alumiiniumprofiile.

Valmistame alumiiniumprofiilidest varikatuseid rõdudele, terrassidele jne. Alumiiniumist on võimalik valmistada nii katuse raamkonstruktsioone kui ka klaaskattega katuste tarbeks spetsiaalselt valmistatud kinnitusprofiile. Nimetatud kinnitusprofiile on võimalik kasutada ka muudest materjalidest (nt puit, teras) katuste raamkonstruktsioonide puhul. Katuse kattematerjalina on lisaks klaasile võimalik kasutada ka pleki-,PVC jne profiile.